ktmmo-mo

Activities

Duplicate of Engelsiz Atölye Çalışmaları Sunumu

Duplicate of Engelsiz Atölye…

7 Kasım 2012 Tarihinde, Girne Bandabuliya’da Girne Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleşecek Engelsiz Girne Parkı Atölye Çalışması sunuşları yapılmıştır. Continue..
Duplicate of Yapı Denetim Komisyonu Toplantısı

Duplicate of Yapı Denetim…

Yapı Denetim Komisyonu, 29 Kasım 2012 itibariyle, kapsamlı, denetim çalışmalarına başlamıştır. Continue..
Duplicate of Yeni Yıl Kokteylimiz

Duplicate of Yeni Yıl Kokteylimiz

Geleneksel Yeniyıl kokteylimiz, 26 Aralık 2012 tarihinde, Golden Tulip Hotel'in havuz başında, saat 18:30'da gerçekleştirilmiştir. Continue..
Duplicate of CittaSlow Kapsamında Workshop Yapıldı

Duplicate of CittaSlow Kapsamında…

CittaSlow Yeniboğaziçi çalışmaları kapsamında Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ile toplantı yapıldı. Toplantıda Yeniboğaziçi Belediyesi, Mimarlar Odası ve DAÜ'nün yavaş kent kapsamında yaptığı çalışmalar… Continue..
Duplicate of Hastane Kentsel Tasarım Projesi Sunumu

Duplicate of Hastane Kentsel…

Odamız tarafından hazırlanan hastane kentsel tasarım projesi başhekim ve hastane yönetimine sunuldu. Engelsiz hastane projesi kapsamında yapılan proje hastane idari personeli tarafından olumlu karşılandı. Continue..
Duplicate of CittaSlow Kapsamında YeniBoğaziçi Belediye Meclisi ile Görüşüldü

Duplicate of CittaSlow Kapsamında…

Yeniboğaziçi CittaSlow(YavaşKent) çalışmaları için oda yönetim kurulumuz ile belediye belediye meclisi toplantı yaptı. Toplantının ardından bölgedeki tarihi ve yöresel niteliği olan yapılar yerinde gezilerek… Continue..
Duplicate of Çocuk ve Mimarlık

Duplicate of Çocuk ve Mimarlık

Mimarlık ve Çocuk projesine katkı koyan KTMMOB Mimarlar Odası üyeleriyle pilot çalışma öncesinde sunumun son şekli tartışıldı. Continue..
Duplicate of 49. Olağan Genel Kurul

Duplicate of 49. Olağan Genel…

Mimarlar Odası 49. Olağan Genel Kurulu, Açık Öğretim Fakültesi Konferans salonunda, çok sayıda üyenin katılımıyla gerçekleşti. Oda Başkanılığına, Azmi Öge seçilmiştir. Continue..
Duplicate of Ekümenopolis Film Gösterimi

Duplicate of Ekümenopolis…

KTMMOB Mimarlar Odası katkılarıyla 4 Temmuz 2012 Çarşamba günü Saat 19:00'da Muhtar Yusuf Galeria Sinemasında Ekümenopolis Filminin gösterimi ve ardından paneli yapılmıştır. Continue..
Duplicate of Seferihisar Teknik Gezisi

Duplicate of Seferihisar Teknik…

KTMMOB, 11.10.2012-14.10.2012 tarihleri arasında Seferihisar Türkiye’ye, "yavaş kent (Cittaslow)" çalışmalarını yerinde incelemek amacı ile bir teknik gezi düzenlemiştir. Continue..